Kolekcja Timoore Simple o charakterystycznym wzornictwie i radosnym, żywym kolorze zieleni. Solidne meble przeznaczone dla dzieci w wieku 3-12 lat.
Meble wykonane z litego drewna bukowego oraz płyty MDF o grubości 18 mm. Przyjazne alergikom. Użycie ekologicznych tkanin oraz hipoalergicznych farb świadczą o najwyższej jakości wykonania.
Bezpieczne dla dziecka. Zaokrąglone narożniki minimalizują ryzyko bolesnego uderzenia.Bezpieczne, całkowite wysuwanie szuflad bez ryzyka ich wyjęcia czy wypadnięcia.
 

  • Łóżeczko rozsuwane

Rośnie wraz z dzieckiem. Regulowana długość od 165 do 205 cm. Stabilna rama łóżka wykonana z litego drewna bukowego. Solidnie zabudowane z każdej strony. Ochroni dziecko przed wypadnięciem. Miękkie tapicerowane dodatki montowane na zagłówek oraz boki łóżka. To większa wygoda odpoczynku lub komfortowe oparcie kiedy maluch np. ogląda książeczkę przed snem.
Tapicerowane dodatki w zestawie w kolorze niebieskim.
Wymiary łóżeczka:
- wysokość (zagłówek): 80 cm
- szerokość: 105 cm
- długość: 165-205 cm
 

  • Komoda z szufladami

Niezawodny mebel na ubranka lub akcesoria dziecięce. 3 pojemne szuflady uporządkują i wiele pomieszczą. Wygodne, duże uchwyty.
Wymiary komody:
- wysokość: 92 cm
- szerokość: 90 cm
- długość: 50 cm
 

  • Biurko z kontenerkiem

Idealne miejsce do pracy, nauki i zabawy. Przyda się w okresie przedszkolnym i szkolnym. Optymalna wysokość blatu i wygodna pozycja do wykonywania różnego typu zadań.
W zestawie praktyczny kontenerek z dwiema szufladami. Większa to pojemne miejsce np. na książki i zeszyty. Mniejsza - pomieści format A4, różne drobiazgi i akcesoria.
Koła zamontowane na tylnych nogach umożliwiają łatwe przesunięcie biurka np. podczas sprzątania.
Wymiary biurka:
- wysokość: 102 cm
- szerokość: 137 cm
- długośćść: 60 cm
 

  • Fotelik FUN z zagłówkiem

Wygodne miejsce do odpoczynku. Fotelik bujany to frajda dla dziecka. Wysoki zagłówek zapewnia solidne oparcie tułowia i głowy dziecka.
Wymiary fotelika:
- wysokość: 70 cm
- szerokość: 47 cm
- głębokość: 60 cm


Uwaga! Sprzedaż tylko całego kompletu bez możliwości rozbicia na elementy. Zestaw promocyjny jest fabrycznie nowy i pochodzi z ekspozycji sklepu. Odbiór tylko osobisty w salonie VIKI - Zabrze, ul. Roosevelta 54. Mozliwość odpłatnego transportu na terenie aglomeracji Śląska.