X-Lander to marka z wieloletnią tradycją. Stały rozwój nad produktami doprowadził do stworzenia szerokiej gamy wózków wielofunkcyjnych, przeznaczonych dla szerokiej rzeszy odbiorców.

Cechy wyróżniające to przede wszystkim jakość, wygląd oraz bezpieczeństwo – to wszystko stało się kluczem do sukcesu. Wózki produkowane przez markę X-Lander są bardzo wytrzymałe, stabilne oraz zwrotne, zachowując przy tym niewielką masę.

Aktualnie w ofercie znajdziemy takie produkty jak:

- model X-Cite, który świetnie poradzi sobie w trybie miejskim; niewielka waga, rozmiar oraz ogromna funkcjonalność sprawia, że jest najczęściej wybieranym modelem wśród rodziców.

- model X-Pulse, wózek miejski z zacięciem terenowym – dzięki pompowanym kółkom na tylnej osi, nie trudne będzie pokonywanie ścieżek w parku czy lesie – nie traci przy tym właściwości, czyli nie będzie cięższy ani większy.

- model X-Move, to wózek przeznaczony dla aktywnych – duże pompowane koła oraz amortyzacja zapewnią nam świetne właściwości jezdne na bezdrożach. Bardzo dobry wybór dla osób mieszkających na obrzeżach miasta lub na wsi. Mimo tego, że wózek jest terenowy, nie powinien sprawić najmniejszego problemu, jeśli chodzi o składanie lub masę.

- model X-Run – typowo dla aktywnych rodziców uwielbiających jogging. Świetna konstrukcja oraz właściwości prowadzące wózka nie będą problemem, nawet w czasie jazdy z większą prędkością.

 

X-Lander stale dokonuje rewolucji wśród swojego asortymentu, nie zapominając że priorytetem jest przede wszystkim dziecko oraz rodzic.