Zabrze
ul. Roosevelta 54
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10.00 - 18.00
Sob. - Nd.: 10.00 - 16.00

Promocja na produkty Jedo oraz BeSafe

Rabat -10% na produkty marek Jedo i BeSafe!

Atrakcyjne ceny produktów uznanych marek tylko i wyłącznie w naszym sklepie. Wybrane modele wózków i nie tylko 10% taniej. Nie zwlekaj i zapoznaj się z ofertą. Promocja trwa do 13.10.2018r. 

 

Podobny obraz

 

BeSafe produkuje foteliki samochodowe przystosowane do montażu tyłem do kierunku jazdy. Foteliki posiadają nowy standard bezpiecznego mocowania fotelików  - system ISOFIX. Stanowi to doskonałą ochronę zdrowia najmłodszych pasażerów. W ofercie BeSafe znajdą państwo także szereg akcesoriów, m.in: lusterko ze zintegrowanym światełkiem LED, ochraniacz fotela z pokrowcem na tablet, specjalistyczny adapter do pasów bezpieczeństwa przeznaczony dla kobiet w ciąży.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi

 

Przy zakupie fotelika BeSafe iZi Go Modular i-Size oraz iZi Modular i-Size otrzymasz kompatybilną Baze ISOfix  iZi Modular i-Size do obu fotelików za złotówkę!

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania jedo logo

 

Jedo to polska firma zajmująca się produkcją wielofunkcyjncyh wózków i akcesoriów dziecięcych. Nowatorskie rozwiązania, funkcjonalność, dbałość o szczegóły, wysokie standardy bezpieczeństwa, to cechy produktów marki Jedo. Firma z 40 letnim doświadczeniem w produkcji artykułów przeznaczonych dla najmłodszych stale dba o to aby każdy produkt spełniał najnowsze wymagania. Większość wózków może się pochwalić posiadaniem certfikatów Zakładu Badań i Certyfikacji Wyrobów Przemysłowych i Ogólnomedycznych.

 

 

 

 

 

 

Wielkofukncyjny wózek Jedo Trim Evo. Solidnie wykonany, użyte materiał doskonale radzą sobie z każdymi warunkami atmosferycznymi. Wózek można w łatwy sposób złożyć jak i rozłożyć, wyposażony jest we wszystkie niezbędne akcesoria.

 

 

 

 

 

Jedo KODA, wielofunkcyjny wózek 2w1. Wyposażony w skrętne koła, kosz na zakupy, regulowaną rączkę, regulowane oparcie i przedłużany daszek w budce. Co najważniejsze daje możliwość wpięcia siedziska spacerowego przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

 

 

 

 

 

 

*rabat nie dotyczy produktów objętych innymi promocjami

wstecz