Zabrze
ul. Roosevelta 54
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10.00 - 18.00
Sob. - Nd.: 10.00 - 16.00

Viki Wszystko Dla Dziecka Katowice

Viki - Wszystko Dla Dziecka - Dojazd z Katowic

VIKI - Wszystko dla dziecka. Znajdziesz tu bogaty asortyment, niezbędny przy opiece nad pociechą. Wyjątkowe wózki dziecięce, bezpieczne foteliki samochodowe, stylowe meble, niezbędne kosmetyki i akcesoria dla niemowląt i mam, ubranka dziecięce w rozmaitych fasonach i rozmiarach, a także duży wybór zabawek - radość dziecka i edukacja od pierwszych chwil życia.

Od początku powstania sklepu, naszymi klientami są rodzice i ich pociechy. To właśnie dla nich udoskonalamy swoją wiedzę na temat każdego produktu. Poszerzamy asortyment o najlepsze artykuły - na każdą kieszeń, a także nowości. Nasi pracownicy znają się na rzeczy i chętnie udzielą Ci pomocy i niezbędnych rad. Pomogą dopasować idealny wózek dziecięcy i bezpieczny fotelik samochodowy.

Duża powierzchnia sklepu zapewnia przejrzysty układ asortymentu. Oferujemy specjalny pokoik do pielęgnacji dziecka, by następnie komfortowo kontynuować zakupy. Do dyspozycji klienta, bezpłatny parking przed salonem.

Mieszkasz w Katowicach i chcesz zrobić zakupy dla swojego dziecka? 

Odwiedź sklep dziecięcy VIKI. Dojedź do nas Katowic. Trasa jest bardzo dogodna. Niezależnie od tego jaką formę transportu wybierzesz, do VIKI dotrzesz bez problemu. To dzięki dobrze rozwiniętej siatce dróg i linii kolejowych masz zapewnioną optymalną komunikację i satysfakcję. 

Podróż samochodem:

W zależności w jakiej części Katowic mieszkasz wybierz trasę najlepszą dla Ciebie spośród dwóch dróg szybkiego ruchu: autostrada A4 lub Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ). Oba warianty zapewnią szybką podróż, bez zatrzymywania się w korkach czy na skrzyżowaniach. Doskonałe oznakowanie dróg wskaże Ci odpowiedni kierunek i zjazd z autostrad. To bardzo cenne wskazówki zwłaszcza, kiedy chcesz udać się do nas pierwszy raz! 

Trasy szybkiego ruchu to skarb dla każdego kierowcy. To pewna i komfortowa podróż bez żadnych opłat. Podziwiaj otoczenie. Wbrew pozorom Górny Śląsk to nie tylko kopalnie i tereny przemysłowe. To także bardzo duże obszary zielone, takie jak lasy, parki i polany. 

Autostrada A4

Aby dostać się z Katowic na autostradę A4, kieruj się na południe, oddalając jednocześnie od ścisłego centrum miasta. A4 przebiega poza centralnym obszarem Katowic w południowej części. Zwracaj uwagę na przydrożne tablice. Wskażą Ci najlepszy wyjazd miejskimi uliczkami na główną drogę.

Jadąc autostradą A4 na odcinku Katowice-Zabrze prawdopodobnie jedną z pierwszych atrakcyjnych lokalizacji, którą miniesz będzie Dolina Trzech Stawów. To wyjątkowa część Katowic, gdzie jak sama nazwa wskazuje, umiejscowione są 3 stawy. Wszystkie w niedalekiej od siebie odległości. W ich pobliżu tereny leśne i obszary rekreacyjne przystosowane dla mieszkańców. Warto się tutaj zatrzymać. To idealne miejsce na uprawianie sportów, odpoczynek czy spacery z dziećmi. Solidne asfaltowe drogi sprawdzą się w czasie podróży z wózkiem dziecięcym! Może to właśnie tutaj, w zacisznej części Katowic, przetestujesz świeżo zakupiony wózek?

Przemierzając następny odcinek autostrady A4 miniesz miejsca takie jak: Park Kościuszki, obszerny teren Załęża tzw. Załęska Hałda. Trasa poprowadzi dalej przez Rudę Śląską, a następnie przez południowe dzielnice Zabrza - Kończyce i Zaborze. Po drodze odwiedź zabytkową Kopalnię Guido w Zabrzu. To obowiązkowy punkt na mapie w tym mieście! Stamtąd już tylko kilka kilometrów dzieli Cię od sklepu VIKI. 

Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ)

To druga droga szybkiego ruchu i jednocześnie najszybsza do sklepu VIKI. Prowadzi spod słynnego w tym mieście Spodka (przy Rondzie Ziętka). Jadąc samochodem kieruj się na zachód. Po prawej stronie miniesz Centrum Handlowe Silesia. Następnie Chorzów z jego charakterystycznym krajobrazem - wysokimi blokami na osiedlu Tysiąclecia. Z pewnością zaciekawi Cię staw położony blisko Twojej trasy - to Maroko. Tak, Maroko na Śląsku! Dalej miasto Świętochłowice oraz Ruda Śląska. Tuż za Rudą rozciąga się widok na miasto Zabrze. To tutaj należy zwrócić uwagę na zjazd z DTŚ. Prowadzi on prosto na Rondo Sybiraków, z którego już bardzo blisko do sklepu VIKI. Jedź ulicą de Gaulle’a, a w miejscu skrzyżowania się jej z ul. Roosevelta, skieruj się na lewo. Roosevelta 54 to właściwy adres.

Podróż koleją:

Z Katowic do salonu VIKI dostaniesz się także dzięki kolei. Podróż pociągiem trwa od 15 do 20 minut w zależności od rodzaju przewoźnika. Wybierając Koleje Śląskie masz pewność ekonomicznej podróży w bardzo dobrych warunkach i w stosunkowo krótkim czasie. Kolej Śląska na tej relacji odbywa się średnio co pół lub jedną godzinę. Zanim zaplanujesz podróż, zapoznaj się z rozkładem jazdy pociągów. 
Aby dostać się do VIKI, wysiądź na stacji Zabrze. Stamtąd z łatwością wyjdziesz na plac dworcowy. Kieruj się w stronę dworca autobusowego przy ul. Goethego. To tutaj dociera większośc autobusów miejskich i stąd wyrusza w dalszą podróż, nawet do Katowic! 
Ulica Goethego poprowadzi Cię do słynnego miejsca w Zabrzu - Domu Muzyki i Tańca na ulicy de Gaulle’a. To miejsce, w którym od ponad 50-ciu lat odbywają się spektakle muzyczno-taneczne znanych artystów. Ciekawe miejsce na spędzenie czasu wraz z całą rodziną!
Charakterystyczna brukowana ulica de Gaulle’a prowadzi prosto do skrzyżowania z ulicą Roosevelta. Następnie skręć w prawo i jesteś na miejscu - Roosevelta 54.

-

Salon stacjonarny VIKI położony jest przy ul. Roosevelta 54 na terenie Zabrza, w dogodnej lokalizacji. To ścisłe centrum miasta. Dla mieszkańców to krótki spacer. Dla przyjezdnych z obszaru metropolii górnośląsko-zagłębiowskiej - niedługa wycieczka po zakupy: autem, autobusem lub pociągiem. Niezależnie od środka transportu, dojazd do sklepu VIKI jest bardzo ułatwiony, a zakupy zawsze udane!

Jeśli "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" to w aglomeracji górnośląsko-zagłębiowskiej "Wszystkie drogi prowadzą do VIKI"! Nie bez powodu. System dróg komunikacyjnych jest tutaj bowiem bardzo dobrze rozwinięty i wygodny dla każdego. 

Wstąp do nas wracając z pracy lub odwiedź wraz z całą rodziną w sobotnie popołudnie!

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10.00 - 18.30
Sob.: 10.00 - 16.00