Grupa  Polskie Sklepy Dziecięce to wspólne przedsięwzięcie sklepów dziecięcych z całej Polski, którego misją jest dążenie do jak najlepszego zaspokojenia potrzeb swoich klientów.

Grupę tworzą 22 firmy, które prowadzą łącznie 58 sklepów dziecięcych w całej Polsce. Są to firmy o długoletnim doświadczeniu, które zyskały renomę stosując najlepsze praktyki kupieckie, wytrwale budując swą pozycję na rynkach lokalnych.

Dla nas najważniejszy jest klient i jego najlepsza obsługa. Dlatego tak wielki nacisk kładziemy na ciągłe doskonalenie sprzedawców, aby stali się ekspertami w swoich dziedzinach. Liczne szkolenia sprawiają, że nasze zespoły doradzą w każdej sprawie i dobiorą taki produkt, który najlepiej spełni Państwa oczekiwania.

Innym kluczowym elementem jest dopasowanie oferty sklepów do rosnących wymagań i potrzeb naszych klientów. Chcemy dać Państwu możliwość kompleksowego zaopatrzenia pod jednym dachem. W naszych sklepach znajdziecie Państwo wszystkie kluczowe działy: odzieżowe, z wózkami, fotelikami i mebelkami, pieluchy, zabawki i akcesoria. W każdym sklepie poszczególne działy są logicznie i czytelnie rozmieszczone a towary na półkach ułożone tak, aby jak najłatwiej je odnaleźć. Nad wszystkim czuwają sprzedawcy gotowi w każdej chwili służyć Państwu radą i pomocą.

Nasze zaopatrzenie oparliśmy na grupie starannie dobranych, uznanych marek. Wprowadziliśmy do naszych sklepów szereg godnych polecenia artykułów. Oferujemy Państwu tylko godne polecenia, przyjazne dziecku i rodzinie towary. Jest to nasza recepta na pozyskiwanie coraz to szerszej rzeszy klientów, którzy będą mieli pewność, że właśnie tu spotkają życzliwych, kompetent­nych sprzedawców proponujących tylko dobre i tylko z całą pewnością przydatne produkty.