Znajdziesz tu wszystkie produkty niezbędne dla dziecka, a także skompletujesz wyprawkę w oczekiwaniu na maleństwo. Bogaty asortyment zapewni udane poszukiwania, możliwość wyboru najlepszego dla Was produktu, dopasowanego na każdą kieszeń. Oferujemy wózki dziecięce. Praktyczne modele głęboko-spacerowe, już od chwili narodzin do osiągnięcia nawet 4 roku życia. Spacerówki dla starszych dzieci, umiejących już samodzielnie siadać i chodzić. Wózki bliźniacze, a także modele rok po roku. Te ostatnie to połączenie gondoli i spacerówki dla pociech w różnym wieku. W naszym asortymencie szeroki wybór fotelików samochodowych we wszystkich kategoriach wagowych. To niezbędny element w samochodzie każdego rodzica. Fotelik zapewnia bezpieczeństwo i komfort dziecka w podróży. Zachwyci Cię różnorodność akcesoriów dla mam i niemowląt. Ułatwią Wam każde codzienne czynności, takie jak karmienie, kąpiel i pielęgnacja. Ubranka dla najmłodszych w wielu dostępnych fasonach, kolorach i rozmiarach. A do zabawy to, co nasze pociechy lubią najbardziej - zabawki! Mnóstwo zachwycających modeli, które rozbawią i umilą czas dziecka, a także wiele nauczą.

Duża powierzchnia sklepu i dwupoziomowa kondygnacja zapewnią łatwe poszukiwania i udane zakupy. Nasz zespół służy pomocą na każdym etapie. Kontakt z Klientem i poznanie indywidualnych potrzeb pozwala nam udoskonalić swoją wiedzę na temat każdego produktu. Dla naszych gości oferujemy dodatkowe udogodnienia. Cichy pokój z przewijakiem. Zapewni Tobie i dziecku chwilę dla siebie. Tutaj możesz nakarmić lub przewinąć pociechę, a następnie kontynuować swoje zakupy. Do dyspozycji klientów również bezpłatny parking pod salonem VIKI. 

Mieszkasz w Gliwicach i chcesz zrobić zakupy dla swojego dziecka? 

Odwiedź nasz salon dziecięcy VIKI. To obowiązkowy punkt na mapie Górnego Śląska dla każdego rodzica. Dojedź do nas z Gliwic. Dogodny dojazd na wiele sposobów. Bez względu na to jaki rodzaj transportu wybierzesz, znajdziesz nas bez problemu. 

Podróż samochodem:
Najszybszy sposób na dojazd do VIKI samochodem to trasa szybkiego ruchu - Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ). Trasa biegnie przez ścisłe centrum Gliwic, dlatego wyjazd na nią z miasta jest bardzo uproszczony. Kieruj się nią  na wschód. To zaledwie niewiele ponad 9 km. Szacowany czas przejazdu to około 10 minut. Nim się obejrzysz, będziesz już pod naszym salonem. Końcowy odcinek drogi przebiega przez las o bardzo dużej powierzchni. Rozciągający się za nim krajobraz miejski to Zabrze. Przy najbliższym rondzie (Rondo Sybiraków) zjedź z trasy szybkiego ruchu i kieruj się w głąb miasta ulicą de Gaulle'a. Następnie skręć w lewo w ulicę Roosevelta. Już jesteś na miejscu - zapraszamy - Roosevelta 54.

Podróż koleją:
Na odcinku Gliwice - Zabrze łatwo jest poruszać się koleją. To kilku różnych przewoźników, m.in. pociągi ekspresowe, dalekobieżne i podmiejskie tzw. Koleje Śląskie. Najlepiej zdecydować się na ostatni wariant - jest znacznie bardziej ekonomiczny, a przy tym równie szybki i wygodny. Podróż trwa tylko 8 minut. 
Od dworca w Zabrzu do VIKI dzieli Cię już tylko 2 km. Pokonaj tę trasę pieszo w około 25 minut wybierając jedną z dwóch głównych ulic: 3 Maja lub de Gaulle'a. A jeśli nie pieszo to może autobusem? Nieopodal dworca PKP znajduje się dworzec autobusowy, z którego kilkoma liniami dojedziesz w okolice salonu VIKI. Wybierz spośród linii nr: 32, 23, 111, 47.

Podróż autobusem:
Bezpośrednim połączeniem z Gliwic do VIKI w Zabrzu jest linia autobusowa nr 32. Biegnie od Łabęd (Łabędy Huta) przez ścisłe centrum Gliwic, aż do Zabrza. Dwa przystanki najbliżej naszego salonu to: Zabrze Kościół św. Józefa i  Zabrze Politechnika Śląska.