VIKI - salon dziecięcy oferujący rodzicom i ich najmłodszym pociechom wszystkie niezbędne artykuły. To tutaj znajdziesz produkty najbardziej potrzebne przy wychowywaniu maleństwa. O zakupach niektórych warto pomyśleć o wiele wcześniej. Dlatego odwiedź salon VIKI. Znajdziesz tutaj praktyczne wózki. Począwszy od głębokich w atrakcyjnych zestawach 2w1, poprzez spacerowe, aż do wózków dedykowanym bliźniętom. Bezpieczne foteliki samochodowe - niezbędne już w czasie pierwszego przejazdu, czyli powrotu z maleństwem do domu. A skoro o powrocie mowa... to tylko do gotowego pokoiku dziecięcego! Oferujemy piękne meble dziecięce i pełne zestawy, z którymi stworzysz idealną przestrzeń dla nowego członka rodziny. Przy wychowywaniu maleństwa, niezwykle pomocne staną się liczne akcesoria. Zarówno akcesoria dla noworodka, jak i dla mam. Codzienne czynności wymagają najlepszych artykułów: do karmienia, kąpieli i pielęgnacji. Ważnym aspektem są również ubranka dziecięce. Posiadamy szeroki wybór fasonów w dopasowanych rozmiarach dla chłopczyków i dziewczynek. Odzież na każdą porę roku i zmienną pogodę. Aby umić maleństwu każdą chwilę i wywołać uśmiech na jego twarzy, zapewnij mu najlepsze zabawki. Wielobarwne, urocze i przeróżne modele. To pluszaki, grzechotki, girlandy, lalki, samochodziki, klocki, maty edukacujne i wiele wiele innych fantastycznych produktów z tej kategorii. Dają nie tylko ubaw, ale również pobudzają rozwijające się zmysły, wspomagają motorykę dziecka i uczą.

Każdego dnia odwiedzają nas rodzice ze swoimi pociechami, a także przyszłe mamy i ojcowie. To właśnie Was udoskonalamy naszą wiedzę, by móc jak najlepiej doradzić w doborze najlepszego produktu czy tez całej wyprawki dla noworodka. Nasi doświadczeni pracownicy są do dyspozycji każdego klienta. Chętnie udzielą pomocy i odpowiedzą na każde pytanie.

Salon stacjonarny VIKI to aż dwa piętra zagospodarowane najlepszym asortymentem dla dzieci. Przejrzysty i uporządkowany układ sklepu zapewni wygodne zakupy. Dla rodziców odwiedzających nas z pociechą, do dyspozycji komfortowe, dyskretnie pomieszczenie. Przewiniesz lub nakarmisz tu dziecko w spokoju, by móc potem dalej kontynuować swoje zakupy. Zaparkuj swój samochód. Oferujemy Ci bezpłatny parking tuż pod salonem. 

Mieszkasz w Chorzowie i chcesz zrobić zakupy dla swojego dziecka? 

Odwiedź sklep dziecięcy VIKI. Dojedź do nas z Chorzowa. Dogodny dojazd samochodem w ciągu zaledwie 15 minut!

Podróż samochodem:

Aby jak najsprawniej dostać się do salonu VIKI, kieruj się przede wszystkim na drogę szybkiego ruchu - Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ). Gładka nawierzchnia, brak korków i dopuszczona wyższa prędkość niż w miastach zagwarantują Ci krótką wycieczkę po udane zakupy. Mijając po drodze miasta Świętochłowice i Rudę Śląską dotrzesz do Zabrza. To tutaj na wysokości Ronda Sybiraków należy zjechać z głównej trasy (DTŚ) i skierowac się na ulice de Gaulle'a. Następnie podążając ulicą Roosevelta zobaczysz duży salon z logotypem VIKI - to my! Roosevelta 54.

Salon stacjonarny VIKI znajduje się w Zabrzu przy ulicy Roosevelta 54 w samym centrum miasta. Trafić tutaj jest niezwykle łatwo. 

Jeśli "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" to w aglomeracji górnośląsko-zagłębiowskiej "Wszystkie drogi prowadzą do VIKI"! Nie bez powodu. System dróg komunikacyjnych jest tutaj bowiem bardzo dobrze rozwinięty i wygodny dla każdego. 

Wstąp do nas w środku tygodnia lub w dzień wolny, w sobotnie popołudnie!