VIKI - Salon stacjonarny położony na terenie aglomeracji górnośląsko-zagłębiowskiej. Oferujemy bogaty asortymentem dla najmłodszych. Znajdziesz tutaj najlepsze wózki dziecięce, zarówno wielofunkcyjne, spacerowe, jak i bliźniacze. To także bezpieczne foteliki samochodowe w różnych kategoriach wagowych. Zaaranżuj piękny pokoik dziecięcy, dobierając stylowe meble i dodatki dekoracyjne. Niezbędne akcesoria dla mam i niemowląt to przede wszystkim produkty do karmienia, kąpieli i pielęgnacji. Szeroki wybór ubranek dla noworodków i starszych pociech w rozmaitych fasonach i rozmiarach. Kolorowe zabawki, które nie tylko bawią, ale także uczą i wspomagają zmysły i motorykę dziecka już od pierwszych chwil życia.

Nasz sklep odwiedzają przede wszystkim rodzice i ich pociechy, a także przyszłe mamy. To idealne miejsce na skompletowanie wyprawki dla noworodka. W ciągu zaledwie jednego pobytu w naszym salonie dobierzesz wszystko, co niezbędne przy opiece nad maleństwem. To dzięki Wam, naszym Klientom, wiemy jak udoskonalać swoją wiedzę na temat produktów, by móc następnie doradzić jak najlepiej. Każdy klient ma inne potrzeby. My wiemy, jak trafić w indywidualny gust i wymagania. Nasza załoga posiada dużą wiedzę o asortymencie. Z wielką chęcią udzieli pomocy i odpowiedzi na każde Wasze pytanie. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowości. Dbamy, aby oferowane przez nas produkty były na każdą kieszeń.

Duża powierzchnia sklepu pozwala na swobodne manewrowanie pomiędzy półkami nawet z wózkiem. Uporządkowany asortyment zapewnia wygodne poszukiwania. Do dyspozycji klientów toalety i pokój z przewijakiem, aby w razie potrzeby przewinąć malucha i spokojnie kontynuować dalsze zakupy. Przed sklepem bezpłatny parking.

Mieszkasz w Dąbrowie Górniczej i chcesz zrobić zakupy dla swojego dziecka? 

Zrób zakupy w sklepie VIKI. Przyjedź do nas z Dąbrowy Górniczej. Dogodny dojazd samochodem, dzięki trasie szybkiego ruchu. Pokonasz ją zaledwie w pół godziny. To bardzo niewiele. Resztę miło spędzonego czasu zapewniamy My, na miejscu! - VIKI Zabrze, ul. Roosevelta 54.

Podróż samochodem:

Wyjeżdżając z Dąbrowy Górniczej warto podążać w stronę trasy DK94. To właśnie ona poprowadzi Cię prosto przed siebie, w sposób szybki i wygodny. Mijając miasto Sosnowiec kieruj się ulicą Roździeńskiego w stronę Katowic. Droga jest bardzo płynna. Jej przedłużenie stanowi już tylko Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ). Poprowadzi Cię przez miasta takie jak Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Rudę Śląską, aż do Zabrza - tu jesteśmy. Zwróć uwagę na przydrożne znaki i zjazdy z DTŚ. Zjedź na Rondo Sybiraków, a następnie kieruj się ulicą de Gaulle'a to skrzyżowania z ulicą Roosevelta. Roosevelta 54 - Zapraszamy!

Sklep VIKI znajduje się przy ul. Roosevelta 54 w Zabrzu. Położony w Centrum miasta zapewnia dogodny dojazd dla każdego. Mieszkańcy Zabrza chętnie spacerują do nas ze swoimi pociechami. Pozostali klienci z innych rejonów Śląska i Zagłębia wybierają szybkie i komfortowe środki transportu. Niezależnie od tego, jaki on jest, trafić do VIKI jest niezwykle łatwo, a my gwarantujemy udane zakupy!

Jeśli "wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" to w aglomeracji górnośląsko-zagłębiowskiej "Wszystkie drogi prowadzą do VIKI"! Nie bez powodu. System dróg komunikacyjnych jest tutaj bowiem bardzo dobrze rozwinięty i wygodny dla każdego. 

Wstąp do nas po pracy lub odwiedź w towarzystwie rodziny i przyjaciół w sobotnie popołudnie!