Wybór wózka dziecięcego to jedno z najważniejszych zadań czekających młodych rodziców. Mama często kieruje się ulubionym kolorem lub wyborem koleżanek, tata zwraca uwagę na ciekawostki techniczne.

Należy jednak pamiętać, że to my będziemy codziennie jeździć na spacery, przemieszczać się z dzieckiem, załatwiając wiele spraw i to my sami musimy wybrać najlepszy wózek dziecięcy odpowiadając sobie najpierw na wiele pytań.

Zapraszamy do sklepu VIKI, gdzie będziecie mogli Państwo przetestować wiele wózków dziecięcych i otrzymać odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

Nasi sprzedawcy pomogą dobrać Rodzicom najlepszy wózek dziecięcy w zależności czy mieszkają Państwo w mieście czy na jego obrzeżach. Ważne będą wtedy koła (pompowane, żelowe czy piankowe).

Jeśli często będziecie przemieszczać się samochodem – sprzedawca pokaże, który wózek dziecięcy można złożyć szybko, łatwo i który po tej operacji będzie najmniejszy.

Poinformujemy mamę i tatę, jak można dobrać bezpieczny fotelik samochodowy i który do danego modelu wózka dziecięcego wpinamy przy pomocy najlepszych adapterów.

Pomożemy Państwu wybrać wózek dziecięcy najbardziej wygodny dla maleństwa ale i do wzrostu, i wagi mamy.

Tylko w sklepie możecie zobaczyć i dotknąć materiał z którego uszyty został dany model wózka dziecięcego, i tylko tu tak naprawdę zobaczycie barwy tkanin, często zniekształcone na zdjęciach.

Wybór wózka dziecięcego determinuje również pora roku, w której urodzi się maluszek.

Pokażemy Państwu również akcesoria mogące bardzo ułatwić podróże z dzieckiem. Do wielu modeli wózków dziecięcych można dokupić torby, wkładki, parasolki, uchwyty np. na butelkę lub kubek, dostawki dla starszych dzieci itp.

Jesteśmy sklepem z 25-letnią tradycją i wiemy, którzy producenci i importerzy zasługują na zaufanie Klientów. Staramy się współpracować tylko z tymi, którzy szybko i rzetelnie realizują zamówienia, ale także pomogą w razie reklamacji produktu.

Zapraszamy Państwa na organizowane przez nas dni otwarte ( głównie soboty) z wiodącymi markami wózków dziecięcych. Gościmy wówczas ekspertów, udzielamy rabatów, dodajemy do zakupów prezenty, a także organizujemy konkursy z nagrodami. O wszystkim możecie dowiedzieć się zapisując się do newslettera lub śledząc nasz profil na Facebooku.


Posiadamy asortyment takich marek jak: ABC Design, Adamex, Baby Design, Baby Jogger, Britax, Chicco, Concord, Espiro, Graco, Jane, Jedo, Joie, Joolz, Maclaren, Maxi Cosi, Navington, Orbit Baby, Peg Perego, Plus Baby, phil&teds, Quatro, Quinny, Recaro, Roan, Tako, Tutek, X-Lander.

 


 

W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.
tel./fax (32) 276 60 36 - wew 12

 


Więcej informacji w dziale Poradnik