Urządzenie bezpiecznego, przytulnego miejsca, w którym nasz maluszek będzie wypoczywał, jest bardzo ważne. Potrzebne będzie łóżeczko i miejsce do przewijania. Łóżeczka dziecięce najczęściej mają wymiary 120x60 lub 140x70 centymetrów. Obok możemy ustawić komodę z przewijakiem. Jeśli brakuje miejsca, kupmy nadstawkę na łóżeczko. Polecamy te, produkowane przez firmy Ceba lub Klupś. Są kolorowe, starannie wykonane z bezpiecznych materiałów i co ważne, mają ograniczniki zapobiegające zrzuceniu ich z łóżeczka.

 

Jeśli rodzice chcą mieć maleństwo blisko siebie w nocy, mogą wybrać łóżeczko-dostawkę. Dziecko śpi bardzo blisko ale jest bezpieczniejsze niż wówczas, gdy znajduje się łóżku rodziców. Bardzo wygodne będzie ustawienie fotela z poduszką do karmienia. Tę wcześniej może wykorzystać mama w czasie snu. W sklepie VIKI znajdą Państwo duży ich wybór. Polecamy poduszki firm Ceba, Fiki Miki, Chicco i Vertini.

 

Nasze dziecko będzie bezpieczne w swoim łóżeczku, jeśli wyposażymy je w odpowiedni materac. Musi on być dokładnie dopasowany i o odpowiedniej twardości. Najczęściej wykorzystywanymi materiałami do ich produkcji są pianki, lateks i maty kokosowe. Pokrowiec materaca powinien być zdejmowany z możliwością wyprania go w temperaturze 60° C.

 

W naszym sklepie możecie Państwo znaleźć materace w różnych wymiarach. Nasi producenci, firmy Danpol, Fiki Miki, Babys Zone, dbają o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci.

 

Komfort spania i właściwy rozwój niemowlęcia zapewni odpowiednio dobrana pościel. Polecamy kołdry i poduszki, o których wysoką jakość dbają firmy Glück i Senna Baby.

 

Zapewnijmy naszemu maleństwu zestawy pościeli najwyższej jakości, rożki, śpiworki i kocyki wykonane z bawełny, antyalergiczne o pięknym wzornictwie.

 

Takie właśnie wyposażenie łóżeczek znajdą Państwo w sklepie VIKI. Firmy (Amy, Ceba, Glück, Klupś, Plus Baby, Senna Baby, Tuttolina), które produkują naszą pościel zadbały również o możliwość dokupienia innych dodatków potrzebnych w dziecięcym pokoiku w wybranych przez Rodziców wzornictwie.

 

 

 

W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.
tel./fax (32) 276 60 36 - wew 13
mail: meble@viki.net.pl

 

Więcej informacji w dziale Poradnik