Zabrze
ul. Roosevelta 54
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 10.00 - 18.30
Sob.: 10.00 - 16.00

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór mebli niemowlęcych, dziecięcych oraz młodzieżowych.


Znajdziecie u nas: aranżacje całych pokoików jak i pojedyncze meble: w tym łóżeczka dla niemowląt standardowe 120x60 lub łóżeczka-tapczaniki 140x70, łóżka młodzieżowe, łóżeczka dostawki, kołyski, krzesełka do karmienia, komody z przewijakami, półko-przewijaki, szafy, regały, półki, skrzynie na zabawki, stoliczki z krzesełkami dla najmłodszych, biurka dziecięce i młodzieżowe, półki, regały.

  

Oprócz mebli dziecięcych oferujemy również dodatkowy asortyment: pościele do łóżeczek 2el, 3el, 4el, pościele do kołysek, wózków, rożki, baldachimy, przyborniki na łóżeczka, kocyki, prześcieradła, jaśki, poduszki klin, poduszki do karmienia Cebuszki oraz Fikuszki, dodatkowe wypełnienie do cebuszek, wyprawki pościelowe, przewijaki dostosowane do rodzaju łóżeczka, różnego rodzaju tapicerki do przewijania dzidziusia, pokrowce na przewijaki, wiele rodzajów materacy do łóżeczek i łóżek, nakładki oraz ceratki chroniące materace przed zamoknięciem, dywaniki, dekoracje, komody kąpielowe, kojce, łóżeczka turystyczne.


Staramy się by oferta była zróżnicowana i pasowała na każdą kieszeń. Zawsze znajdziecie tutaj coś dla siebie i będziecie mogli liczyć na pomoc i radę przyjaznego personelu.


Współpracujemy z renomowanymi producentami gwarantującymi wysoką jakość, potwierdzoną stosownymi atestami i certyfikatami.


Firmy:


 • Amal
 • Baby Vox
 • Baggi
 • Bellamy
 • Klupś
 • Meblik
 • Pali
 • Pinio
 • Plus Baby
 • Sauthon
 • Timoore
 • Troll


Na terenie aglomeracji śląskiej zakupione meble dostarczamy własnym transportem.


 

W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.
tel./fax (32) 276 60 36 - wew 13
mail: meble@viki.net.pl


Więcej informacji w dziale Poradnik

Nowa wystawa mebli Baby VOX !

BABY VOX —BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ, KTÓRA WSPIERA ROZWÓJ

Przygotowywania do narodzin dziecka to szczególnie radosny okres w życiu. Jednak urządzanie pierwszego pokoju dla Twojego maleństwa może stać się prawdziwym wyzwaniem! Baby VOX wierzy, że przestrzeń oddziałuje na nas w bezpośredni sposób: piękne i kreatywne otoczenie rozwija i uwrażliwia. Dlatego chcemą stworzyć dzieciom najlepsze środowisko, w którym będą mogły swobodnie wzrastać i stawać się wspaniałymi i wartościowymi ludźmi. Meble i dodatki zostały zaprojektowane tak, aby bezpiecznie i komfortowo przywitać małego człowieka w Waszym domu. Piękne kolory, łagodne formy pomogą przygotować wymarzony pokój dla malucha. Z czasem złapiesz się na tym, że pokój dziecka jest Twoim ulubionym miejscem w domu!

Nowa aranżacja mebli Pionio !

INSPIRACJA DLA WYOBRAŹNI TWOJEGO DZIECKA 


Pinio to niezwykłe meble dla dzieci, które współgrają z ich wyobraźnią. Łóżko zmienia się w warowny zamek, skrzynia na zabawki staje się pirackim okrętem, a szafa - domem leśnych skrzatów. Meble Pinio to fascynująca przygoda dla każdego, nie tylko dla dziecka.


 

Już teraz możecie je obejrzeć na dziale meblowym.

Promocyjne produkty

Producenci