Nasze pociechy podróżują samochodem już od pierwszych dni życia. W wielu szpitalach położniczych w dniu wypisu maluszka do domu, sprawdza się czy tatuś odbiera swój skarb w foteliku samochodowym, bo tylko w nim dziecko jest bezpieczne. Na rynku znajdziecie Państwo wiele firm oferujących foteliki samochodowe. Który wybrać?

 

Zapraszamy do sklepu VIKI. Nasi sprzedawcy pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie za pomocą różnych kryteriów tj. klasa wagowa, mocowanie, dopasowanie oraz dostosowanie do danego modelu samochodu, marka i cena. Posiadamy kilka stanowisk na których prezentujemy i szkolimy jak poprawnie zamontować fotelik samochodowy. Na naszym parkingu jesteśmy w stanie przymierzyć dowolną ilość fotelików samochodowych w Państwa samochodzie, wybierając ten, w którym dziecko będzie najbezpieczniejsze.

 

Nasz personel stale podnosi kwalifikacje oraz wiedzę na temat fotelików samochodowych, biorąc udział w licznych szkoleniach organizowanych przez producentów. Świadczyć o tym może zajęcie II miejsca w I Mistrzostwach Polski Fotelikiada, w kategorii Najlepszy sklep.

 

Bardzo starannie dobieramy producentów fotelików samochodowych i pokazujemy w naszym sklepie VIKI tylko najlepsze i najbezpieczniejsze modele, przeznaczone na każdą kieszeń. Znajdziecie Państwo u nas takie renomowane firmy jak: Axkid, Avionaut, BeSafe, Britax, Chicco, Concord, Cybex, Graco, Jane, Joie, Kiddy, Maxi-Cosi, Peg Perego, Recaro, Romer, Takata.

 

 

 

W razie dodatkowych pytań służymy pomocą.
tel./fax (32) 276 60 36 - wew 12
mail: wozki@viki.net.pl

 

Więcej informacji w dziale Poradnik